Rubber Cow Mat
Prominent & Leading Manufacturer from Changanacherry, we offer hammer top cow mat.
Approx. Price: Rs 2,450 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Rubber |
| Type | Rubber |
| Pattern | Hammer |
| Animal Breed | cow |
| Size | 115 cm x 183 cm |
| Color | Black |
| Thickness | 25 mm |
| Weight | 41 kg |
| Model Name/Number | SL# DS 11 |
| Country of Origin | Made in India |
We are amongst the reputed organizations, highly engaged in offering an optimum quality range of Cow mat Hammer Top.