Product Details:
| Material | Rubber, Coir |
| Size | 45x75 cm |
| Type | Coir Door Mat |
| Packaging Type | Packet |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black, Brown |
| Shape | Rectangular |
| Wash Care | Machine wash |
| Brand | Divine Rubber Products |
| Thickness | 1 cm |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Coir, Rubber |
| Thickness | 12-15 mm |
| Usage/Application | Bedroom |
| Brand | Divine Rubber Products |
| Shape | Semi circle |
| Packaging Type | Packet |
Features:
Price Range: Rs. 60-2500/-