Product Details:
| Thickness | 1 cm |
| Material | Rubber |
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |
| Usage/Application | Fatigue Relief |
| Packaging Type | Packet |
| Brand | Divine Rubber Products |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Material | Rubber |
| Mat Size | 152 cm x 91 cm |
| Usage/Application | Fatigue Relief |
| Wash Care | Handwash |
| Brand | Divine Rubber Products |
| Thickness | 12.5 mm |
| Color | Available In Red, Black, Green, Brown, etc |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Material | Rubber |
| Color | Blue |
| Shape | Rectangle |
| Size/Dimension | 1530 x 910 x 12 mm |
| Usage/Application | Fatigue Relief |
| Packaging Type | Packet |
| Brand | Divine Rubber Products |
We are amongst the reputed organizations, highly engaged in offering an optimum quality range of Blue Anti Fatigue Mat.
Price Range: Rs. 60-2500/-
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 250 Piece |
| Shape | Rectangle |
| Material | Rubber |
| Mat Size | 60 x 90 cm |
| Color | Black |
| Wash Care | Handwash |
| Brand | Divine Rubber Products |
| Thickness | 12 mm |
| Usage/Application | Fatigue Relief |